Výuka hry na příčnou a zobcovou flétnu v Plzni - Dagmar Bejčková
Podmínky výuky platné od 1.7.2019

Věnujte prosím pozornost těmto řádkům, ať předejdeme případným nedorozuměním.

Jak lekce probíhá

Vyučovací hodina se kvalitou neliší od lekce v umělecké škole, ale nesvazují nás školní vzdělávací programy, můžeme tedy postupovat svým vlastním tempem. Důležitý pro mě není talent, ale zájem o hudbu a radost ze hry a z muzicírování.

Na začátku každé lekce si zkontrolujeme „úkoly“ z minulé hodiny. Doporučuji se k nástroji dostat aspoň 2-3x v týdnu (kromě naší společné lekce), aby byly znát nějaké pokroky, ale chápu, že ne vždy je čas a energie :-) Budu moc ráda, pokud přijdete s vlastním nápadem, kterou skladbu či píseň byste se chtěli naučit, nikdy vám nebudu nutit nic, co se vám nelíbí. Sama se nebráním klasické hudbě, jazzu ani soundtrackům :-) Mám spoustu notového materiálu, společně vždy jistě něco vybereme.

Veškerý notový materiál vám poskytnu, není nutné si kupovat učebnice!

Hudební teorii se věnujeme pouze do té míry, abychom rozuměli notovému zápisu, vysvětlíme si pouze délky not, druhy taktů, některá tempová označení apod.

Pokud byste při cvičení narazili na nějaký problém, budu vždy na telefonu a neváhejte mě kdykoliv kontaktovat.

Délka lekce

Výuka probíhá 1x v týdnu a lekce trvá 45 minut.

Je možné domluvit se i na lekci 1x za 14dní, v tomto případě si účtuji 70% z ceny školného.

Platby

Platba se provádí vždy na celé pololetí. V prvním pololetí (od září do ledna) získáte za cenu 3900,- permanentku na 13 lekcí, které je nutno absolvovat do 31.1. Na druhé pololetí (od února do června) je školné stanoveno na 4800,- a zahrnuje 16 lekcí, které je nutno absolvovat do 30.6.

Výuka neprobíhá první týden v září a první týden v červnu. Také se nevyučuje v době prázdnin a státních svátků.

Veškerý notový materiál je již v ceně.

Co když absolvuji lekce dříve než do konce pololetí?

Žáci, kteří budou mít vzornou docházku a absolvují lekce dříve, než skončí pololetí, u mě mají po zbytek pololetí bonusové zvýhodněné lekce za 150,-.

Slevy pro děti

Děti do 15let mají slevu ve výši cca 10%. Cena za první pololetí je tedy 3500,- (13lekcí), cena za druhé pololetí 4300,- (16 lekcí)

Termíny plateb

Školné se platí vždy na první hodině v pololetí, tedy v září a v únoru.

Docházka

Lekce, která nebude omluvena písemně (email či sms) do 19h předchozího dne, je započtena jako uskutečněná.

V případě, že nebudu moci odučit hodinu já jako lektor, budete informování písemně (email či sms) a vyřešíme tento stav náhradní hodinou či započtením lekce do dalšího pololetí.

Výuka neprobíhá v době prázdnin a státních svátků.

Vrácení školného

Školné (či jeho poměrná část) se vrací pouze z důvodu dlouhodobé nemoci, která trvá více než 4 týdny.

Volné termíny

Výuka probíhá v úterý a ve středu celý den, ostatní dny v týdnu je možné domluvit se pouze na dopoledne. Prosím, v pondělí, čtvrtek a pátek vyučuji v základní umělecké škole, vždy v odpoledních hodinách, nelze si tedy v tomto čase domluvit výuku. Děkuji za pochopení.

Místo výuky

Výuka probíhá u mě na Slovanech. V případě, že dojíždím k vám, je do ceny lekce započtena ještě cesta, vše je ale velmi individuální a záleží na domluvě. Pokud mám například více žáků v jedné části Plzně, cestu si neúčtuji.

Děkuji za přečtení těchto řádků, kdybyste měli jakékoliv dotazy, kontaktujte mne na dbejckova@seznam.cz, ráda vám vše zodpovím.

©2013 WWW.DAGMARBEJCKOVA.CZ - VÝUKA HRY NA FLÉTNU V PLZNI, e-mail: dbejckova@seznam.cz, tel.: 607 444 784